MojAndroid

Aplikácia Task prináša pre všetkých používateľov možnosť spravovania a vytvárania úloh v reálnom čase. S aplikáciou Tasks si môžete prepojiť účet Google, kde môžete potom následne za chodu meniť svoje úlohy a synchronizovať ich s účtom.

Pripomenutie úloh je samozrejmosťou. úlohy môžete vytvárať, organizovať a spravovať. Navyše aplikácia Tasks vám pomáha aj tak, že na obrazovku svojho smartfónu si môžete umiestniť widget s úlohami, aby ste ich stále mali „po ruke“.

V Google Play Store nájdete okrem verzie zadarmo aj platenú verziu, ktorá je od začiatku apríla za vynikajúcu cenu len 0,50 €. Obe verzie ponúkajú rovnaké vlastnosti a funkcie, no v platenej verzii vás nebudú vyrušovať prídavné reklamy, ktoré sa vo verzii zadarmo začnú ukazovať po desiatich dňoch používania.

Prácu s aplikáciou si môžete pozrieť aj v nasledujúcom videu:

Zdroj, foto: Google Play Store Video: YouTube

 

Tasks Free
Team Tasks
Verzia 1.0.3 (6. 4. 2012)
Veľkosť 1,1 MB
2.2+

Zadarmo

 

Tasks
Team Tasks
Verzia 1.0.3 (6. 4. 2012)
Veľkosť 1,2 MB
2.2+

0,50 €
10.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+