MojAndroid

Čím ide technika viac dopredu, tým náročnejší sú používatelia na svoje Android zariadenia. Stúpa výkon, veľkosť, cena, no stále sú tu obmedzenia, ktoré sa v niektorých súčastiach Android zariadení nachádzajú. Jedným z nich je napríklad rýchlosť internetu, ktorá nedosahuje také výsledky, ako internetové pripojenie v desktope či laptope. S aplikáciou Super Download je však tomu koniec. Vďaka možnosti skombinovania dátových prenosov od operátora a bezdrôtovej siete Wi-Fi dokážete sťahovať dáta obrovskou rýchlosťou. Neveríte? Presvedčte sa sami, autori ponúkajú aj bezplatnú verziu svojej aplikácie!

    

Aplikácia Super Download je sama o sebe veľmi jednoduchá. Nakoľko ide len o skorú beta verziu, ponúka len niekoľko základných funkcií. Sťahovanie je možné len po zadaní konkrétnej URL adresy súboru, v nastaveniach nájdete len možnosť upozornení, nastavenia sietí a nastavenia pre sťahovanie. Aby ste mohli sťahovať pomocou dvoch sietí naraz, potrebujete root. Autori upozorňujú aj na to, aby ste dbali na dobrý signál oboch typov sietí a počítať musíte aj s tým, že táto aplikácia nepodporuje všetky alternatívne ROM-ky. Za skúšku však nič nedáte, preto neváhajte a vyskúšajte aspoň bezplatnú verziu tejto aplikácie (s limitom 50 MB na súbor). Odkazy nájdete nižšie.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

10.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+