MojAndroid

Obľúbená služba na streamovanie hudby Spotify podľa niektorých jej používateľov začala testovať nové grafické rozhranie(UI) jej Android aplikácie.

Náš tip
Spotify bilancuje: 2017 bol rokom Eda Sheerana

Spotify bola ako hudobná streamovacia služba oficiálne spustená 7. októbra 2008. Okrem hudby je zameraná aj na podcasty a videá. Prekvapivo nebola založená za oceánom ale v Štokholme vo Švédsku začínajúcou spoločnosťou Spotify AB. Poskytuje obsah chránených digitálnych práv od hudobných vydavateľstiev a mediálnych spoločností ako Sony, EMI, Warner Music Group a Universal. Služba Spotify je bezplatná služba, čo znamená, že základné funkcie sú bezplatné s reklamami, zatiaľ čo ďalšie funkcie, vrátane zlepšenej kvality streamingu (320 kbit/s) a sťahovania hudby offline, sú ponúkané prostredníctvom plateného predplatného. V júni 2016 presiahla hranicu 100 miliónov používateľov a v marci 2017 50 miliónov platiacich používateľov.

A práve niektorí používatelia teraz hlásia zmenu grafického rozhrania (UI) aplikácie tejto populárnej služby. Miesto pôvodných piatich tabov (Domov, Knižnica, Hľadať, Radio a Prezerať) sú tri(Domov, Hľadať a Playlisty). Najväčšou zmenou prešiel vyhľadávací tab, kde nájdete sekciu pre žánre alebo nálady. Tab s playlistmi má väčšie tlačítka, väčšie obrázky albumov atď. Nové rozhranie má zatiaľ len časť používateľov. Ak sa k vám už dostalo nezabudnite sa pochváliť v diskusii.

zdroj: Phandroid

16.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+