MojAndroid

Aplikácia Smart Connect prináša pre všetkých majiteľov smartfónov zaujímavú možnosť, ako si vytvoriť jednotlivé profily, či už počas časov počas dňa alebo v predchádzajúcej verzii pod názvom LiveWare sme boli zvyknutí na to, že aplikácia poskytovala jednotlivé profily a nastavenia smartfónu po pripojení jednotlivých externých zariadení.

V najnovšej verzii, ktorá sa nám dnes predstavuje pod názvom Smart Connect si môžu používatelia okrem už spomenutých profilov na základe pripojených externých zariadení zvoliť aj možnosť správania sa smartfónu v jednotlivých časoch dňa.

Vytvoriť si tak môžete niekoľko profilov, ktoré sa vám aktivujú pri pripojení napríklad slúchadiel, alebo počas noci si môžete vypnúť zvuk alebo WiFi.

Pri vytváraní profilov si môžete zvoliť z bohatej škály možností, ako sa bude váš smartfón na jednotlivé podnety alebo časové úseky správať. Vytvoriť si môžete aktívny bod WiFi, ovládať môžete aj Bluetooth, dátové prenosy, hlasitosť, otvorenie URL adresy, prehranie aktuálneho času, prichádzajúcej správy, alebo hudby.

Prijať môžete aj hovor a to automaticky, pripojiť môžete aj zvuk pomocou Bluetooth, upravovať môžete režim zvuku, alebo spustiť aplikáciu. Aplikácia Smart Connect spolupracuje aj so sociálnymi sieťami, takže môžete uverejňovať statusy na časovej línii Facebooku alebo ovládať WiFi. Aplikácia Smart Connect je teraz dostupná v Google Play Store a je úplne zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Smart Connect

12.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+