MojAndroid

Aplikácií na sledovanie spánku je na obchode Play mnoho, no žiadna z nich doteraz nebola od dobre známeho vývojára fitnes aplikácií Runtastic. Práve ten sa po dlhom čase rozhodol pre sprístupnenie novej aplikácie s názvom Sleep Better, ktorá robí presne to, čo by ste od nej mohli očakávať. Sleduje teda spánkový cyklus a na základe vašich spánkových zvykov dokáže určiť, kedy sa máte zobudiť. Samozrejme, Runtastic pridáva aj niekoľko ďalších funkcií, ktoré by bežný používateľ mohol pri každodennom sledovaní spánku oceniť.

Sleep_Better_with_Runtastic_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play23 Sleep_Better_with_Runtastic_-1_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play Sleep_Better_with_Runtastic_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play

Runtastic Sleep Better je zadarmo dostupný pre obidva hlavné platformy iOS aj Android, no k dispozícii je aj platená verzia, ktorú si zakúpite za 4,99 eura. Za túto podľa nás trochu prehnanú sumu, získate niekoľko funkcií navyše. Runtastic v aplikácií umožní sledovať spánkový cyklus a zistiť, ako na váš spánok vplýva napríklad alkohol, káva, stresujúci deň alebo jedlo. Zaznamenať môžete poznámky ku vašim snom a neskôr ich analyzovať. V prémiovej verzii vás okrem aplikácie bez reklám, čakajú napríklad aj pokročilé štatistiky, nastavenia alarmu, 30 nových zvukov, ši možnosť sledovať vplyv fáz mesiaca a ďalších faktorov na spánok.

Aplikácia Runtastic pre sledovanie spánkového cyklu však oproti konkurencii neponúka až tak veľa noviniek. Cena za prémiovú verziu sa nám zdá byť trochu prehnaná a pravdepodobne sa u používateľov nestretne s veľkým pochopením. Každopádne, stále môžu využívať free verziu, a až neskôr sa rozhodnúť, či vám prémiová verzia stojí za spomínaných 5 eur.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

7.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+