MojAndroid

Parrot AR.Drone je dômyselná kvadrikoptéra, ktorú môžete ovládať prostredníctvom smartfónu a WiFi pripojenia. Až doteraz však pre Android nebola dostupná oficiálna aplikácia, ktorá by umožňovala bezproblémové ovládanie tejto super technickej hračky. Teraz stačí ak zamierite na Android Market a stiahnete si ju pod názvom AR.FreeFlight a zábava sa môžete začať ;). Okrem novej aplikácie bolo sprístupnené aj SDK a tak by sa časom mohli objaviť aj nové aplikácie alebo hry, ktoré by ste si s AR Drone mohli zahrať.

Mali ste niekedy možnosť ovládať  Parrot AR.Drone? Čo by ste povedali na možnosť zalietať si ním a vyskúšať novú aplikáciu priamo na špičkových telefónoch od HTC na Android Roadshow ? ;)

AR.FreeFlight
Parrot SA
Verzia 1.9 (1. 9. 2011)
Veľkosť 10 MB
2.2+

Zadarmo

 

5.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+