MojAndroid

Na začiatku hokejového šampionátu vo Fínsku a Švédsku sme vám predstavili oficiálnu aplikáciu Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF).  Objavila sa aj česko-slovenská reakcia na prebiehajúce Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2012 v podobe aplikácie O športe.sk.

Túto aplikáciu prináša spoločnosť Wooky, ktorá je známa najmä milovníkom elektronických kníh, no do jej portfólia patrí aj niekoľko iných portálov, ako napríklad stránka www.osporte.sk , ktorú spravuje spoločne so spoločnosťou Orange.

Aplikácia O športe.sk je zatiaľ výlučne zameraná na hokejový šampionát a prináša podrobné spravodajstvo o prebiehajúcich majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji. Nájdete tu štatistiky, tabuľky, videá správy a všetky zaujímavosti, o ktorých by každý fanúšik ľadového hokeja na majstrovstvách sveta mal vedieť.

Sledovať môžete aj zápasy s LIVE komentovaním, kde sa dozviete priebežne všetky podrobnosti o prebiehajúcom zápase.

Zaujímavá alternatíva pre všetkých, ktorým môže robiť angličtina v oficiálnej aplikácii IIHF problémy. Predpokladáme, že po majstrovstvách sveta bude aplikácia rozšírená, a vy sa budete môcť ponoriť do spravodajstva z množstva odvetví športových disciplín v Olympijskom roku 2012, kedy nás čaká veľká športová udalosť v podobe Letných olympijských hier 2012 v Londýne.

Zdroj, foto: Google Play Store. O športe.sk

o športe.sk
Wooky
Verzia Závisí od zariadenia (5. 5. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo
7.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+