MojAndroid

Aplikácia Power Controls je naozaj zaujímavou aplikáciou, ktorá ihneď zaujala čestné postavenie medzi ostatnými aplikáciami v našom redakčnom smartfóne. Okamžite nás upútala svojou flexibilitou a variabilitou.

Aplikácia Power Controls ponúka widget, ktorý si môžete naozaj prispôsobiť svojim požiadavkám. Pridať si môžete až osem položiek, ku ktorým budete mať stály prístup, či už prostredníctvom widgetu priamo na displeji svojho Android zariadenia alebo jednoducho prostredníctvom notifikačnej lišty umiestnenej na hornom okraji vášho displeja.

Power Controls okrem množstva nastavení cez WiFi, Bluetooth, WiFi hotspot, pripojenie mobilnej dátovej siete, zapnutie svetla, ale i NFC a mnoho iných, ponúka aj umiestnenie ikon aplikácií, ku ktorým chcete mať rýchly prístup. Nastaviť si môžete aj notifikáciu o stave batérie, či ako oznámenie v notifikačnej lište alebo ako ikonu, ktorá vás o stave batérie nepretržite informuje.

V nastaveniach si môžete prispôsobiť farbu jednotlivých ikoniek a taktiež si môžete vybrať osobné nastavenia farebnej škály o informovaní o stave batérie.

Prispôsobiteľný widget v podobe aplikácie Power Control môže byť veľmi užitočným nástrojom , ktorý maximálne uľahčí prácu s vašim smartfónom a zároveň vám poskytne pohodlie a rýchlosť v nastaveniach, ktoré máte plne pod kontrolou – napríklad pre lepšiu kontrolu nad spotrebou energie vášho smartfónu.

Aplikácia Power Controls je teraz dostupná v Google Play Store a je zadarmo.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Power Controls

30.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Super, toto som potreboval. Bol som zvyknutý na sbsettings na iphone a toto je prakticky to isté.

  • Martin Sagan

    paradna, presne nieco take mi chybalo na HTC ONE X :) S2ka to mala :) dal som si to do notifikacnej listy, davam 10 z 10, dik za typ :o)

  • da sa niekde nastavit aby mi v liste neukazovalo stav baterie? myslim tie percenta, pretoze pouzivam battery indicator a mam tam teraz 2x stav baterie (battery indicator si chcem nechat lebo ukazuje ako dlho baterka drzi od nabitia)

  • Martin Mudrík

    @Martin, presne tak, pridavam aj ja na HTC One X

+