MojAndroid

Svet elektromobilov je prešpikovaný najmodernejšími technológiami rôzneho druhu. Je to úplne prirodzená vec, veď elektrické vozidlá súčasnosti predstavujú výkvet ľudského umu a často priam posúvajú hranice možného.

Preto nebude žiadnym prekvapením, že tu nájdeme aj úzke prepojenie so svetom mobilných technológií. V prípade elektromobilov Porsche pritom nejde o navigačný systém, Android Auto či infotainment systém. Vstup do digitálnej éry sa prejavuje aj niekde úplne inde…

Vstup do digitálnej éry

Porsche pre svojich zákazníkov ponúka aplikáciu Porsche Connect, prostredníctvom ktorej zážitok z vlastnenia elektromobilu posúva ešte o stupienok vyššie. Digitálna éra so sebou jednoducho prináša množstvo donedávna ešte nepoznaných možností.

Práve vďaka mobilnej aplikácii Porsche Connect má majiteľ vždy na dosah ruky všetky dôležité informácie o svojom vozidle, a k tomu sa pripája aj množstvo dodatočných výhod. Na to, čo všetko aplikácia v praxi ponúka sa môžete pozrieť v čerstvom videu, ktoré vám priblíži všetky jej zákutia – od prvotného nastavenia až po jej jednotlivé benefity.

Náš tip
Porsche Connect: Toto všetko ponúka mobilná aplikácia pre elektromobily Porsche
9.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+