MojAndroid

Novinka v podobe aplikácie Pictarine sa objavila v Google Play Store len pre niekoľkými hodinami. Je to aplikácia, ktorá prepojí niekoľko vašich  sociálnych sietí tak, že budete mať všetky vaše fotografie pod kontrolou pomocou jednej aplikácie.

Prepojenie účtov môžete vykonať na takých sociálnych sieťach ako je Instagram, Flickr, Facebook, Twitter, Picassa. Pridať si môžete aj také siete ako je 500px alebo Shutterfly. Pridať si môžete aj fotografie z Google účtu, Tumblr blogu alebo Dropbox.

Tu je krátky pohľad na funkcie Pictarine:

  •  prepojenie až s jedenástimi sociálnymi sieťami, efektívnejšie komentovanie fotografií, zdieľanie alebo priraďovanie sympatií
  • všetky fotografie dostupné na jeden dotyk
  • záložky pre obľúbené fotografie
  • dostupné pre Android 2.2 a vyšší

Ak často a veľa zdieľate fotografie po rôznych sociálnych sieťach a kontách, Pictarine je pre vás veľmi dobrou voľbou, ako mať svoje fotografie pod primeranou kontrolou. Aplikácia Pictarine je novinkou v Google Play Store a teraz je dostupná zadarmo.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Pictarine

2.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+