MojAndroid

Svetom sociálnych sietí dnes hýbu fotografie. Ak ste šikovný fotograf, viete si záber nastaviť do dokonalosti už pri fotení. Ostatní si pomáhame orezaním, filtrami – a rôznymi aplikáciami. Celkom príjemnou aplikáciou, ktorá dodá vašim obrázkom ten správny “hlboký zmysel”, je aplikácia Overlay. Tá má pre fotografie hneď niekoľko vylepšení.

Prekrytia a tvar písma

V aplikácii si môžete vybrať pre svoju myšlienku až z vyše 65 fontov. Tie sa dajú navyše i kombinovať, takže si stačí si už len nájsť ten správny citát. Ak vás nenapadá nič múdre, môžete si vybrať zo zoznamu myšlienok, motivačných citátov či emotikonov, ktoré sú v predinštalovanom zozname. Vaše fotografie sa môžu premeniť na originálne narodeninové prianie či vyznanie lásky.

Nálepky

Svoje fotky môžete skrášliť aj nálepkami s tematických oblastí, ako sú Vianoce či Fitness, Cestovanie, Valentín… Môžete však použiť aj emoji líšky a jej rôznych tvárí a množstvo ďalších nápaditých obrázkov, ktoré rozohrajú vaše fotky.

Masky

Aplikácia obsahuje viacero obrazcov a výrezov rôznych tvarov, ktoré položíte na vašu fotku. Spravia poriadny efekt a z vášho bežného obrázku sa zrazu stane štýlová fotografia pripravená spraviť rozruch na sociálnej sieti. Vybrať si môžete z výrezov geometrických tvarov, ale aj rôzne linky či ornamenty.

Filtre

Čo by to bolo za modernú aplikáciu na úpravu fotografií, ktorá neponúka filtre? Overlay preto rozhodne ponúka širokú škálu úprav v podobe farieb, vinetácie, úrovne šedej, lomo, HDR, pixeláciu a množstvo Ďalších možností.

Nástroje

Ak svoju fotku nechcete prehnať cez množstvo spomínaných funkcionalít a uprednostňujete skôr jednoduchšie úpravy, je tu niečo aj pre vás. Ďalšie nastavenia predstavujú totiž aj klasiku v podobe úprav jasu, kontrastu, expozície, teploty a pod.

Zdieľanie

Fotografiu môžete z aplikácie Overlay priamo zdieľať na sociálne siete, ako napr. Facebook, Instagram, WhatsApp a ďalšie. Aplkácia má aj pridanú hodnotu v tom, že ak sa na vás usmeje šťastie, oficiálna stránka Overlay vás môže na svojom profile i zdieľať s tým odpromovať. Stačí pridať hashtag #madeWithOverlay #Overlay či #OverlayApp.

Okrem toho ponúka výhodu v tom, že odfotený obrázok nemusíte otvárať najskôr v galérii ale si ho vyberiete priamo v appke. Ak sa vám niečo nepáči, úpravy môžete postupne resetovať, alebo si pozrieť, ako obrázok vyzeral v originál podobe a po vašej úprave.

Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+