MojAndroid

Orange opäť zjednodušuje svojim zákazníkom život a ako prvý operátor na Slovensku prináša užitočnú prémiovú aplikáciu Orange jednoduchšie. Práve ona má zákazníkom pomôcť prejsť z tlačidlových mobilných telefónov na moderné dotykové smartfóny a zjednodušiť ich používanie.

„Viac ako tretina našich zákazníkov ešte stále používa tlačidlové mobilné telefóny, a to aj napriek tomu, že nespĺňajú ich očakávania a neumožňujú im naplno využívať všetky mobilné služby. Mnoho z týchto zákazníkov by moderný dotykový telefón chcelo, ale má strach z jeho ovládania,“ hovorí hovorkyňa Orangeu Alexandra Piskunová.

Mobilná aplikácia Orange jednoduchšie je tu najmä pre zákazníkov, ktorí sú zvyknutí používať tlačidlové mobilné telefóny, no radi by ich vymenili za moderné zariadenie s dotykovou obrazovkou. Druhou skupinou sú zákazníci, ktorí takéto zariadenie už doma majú, ale nevedia ho správne používať alebo majú obavy z jeho využívania.

„Našim zákazníkom chceme prinášať produkty a služby, ktoré potrebujú a uľahčujú im život. V prípade tlačidlových mobilných telefónov sa predpokladá, že ich postupne úplne nahradia dotykové modely. Aj preto ponúkame našim zákazníkom aplikáciu, ktorá odstraňuje bariéry prechodu na smartfóny a zjednodušuje manipuláciu s nimi,“ dodáva A. Piskunová.

Appka je zameraná najmä na volania a SMS, no obsahuje aj špeciálne aplikácie s ľahkým ovládaním ako fotoaparát, galériu, budík či prisvietenie. Na prehľadne zoradené menu, veľkú klávesnicu a ikony zákazníci uvidia aj bez okuliarov. Nastaviť sa dá ako domovská stránka. Všetky ďalšie funkcie a aplikácie používatelia spúšťajú priamo z menu.

Verzia: 1.19.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.19.4
Aktuálna cena: Zdarma

Pre zákazníkov Orangeu je aj vďaka exkluzívnemu partnerstvu s českým start-upom Koala Phone aplikácia úplne zadarmo. Váš smartfón alebo tablet však musí bežať na operačnom systéme Android. Aplikáciu si môžete stiahnuť cez odkaz na Google Play pod celým názvom Orange Jednoduchšie (Koala Phone edícia) alebo môžete v prípade potreby požiadať o inštaláciu v ktorejkoľvek predajni Orangeu.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+