MojAndroid

Tablet s Androidom je možne využiť nielen na prehliadanie internetu a pozeranie filmov, ale aj na prácu s dokumentami. Na Google Play nájdete niekoľko aplikácií, ktoré vám umožnia vytvárať, upravovať alebo zdieľať dokumenty nielen vo formátoch Microsoft Office. Jednou takouto aplikáciou je tiež OfficeSuite Pro 6, ktorá okrem iného ponúka aj integráciu cloudových služieb Dropbox, Box, SugarSync, Google Drive a podporu dokumentov vo formátoch Word, Excel, Powerpoint alebo PDF.

Za normálnych okolností by vás od jej kúpy odradila cena 12€. Teraz však môžete OfficeSuite Pro 6 zakúpiť za neuveriteľných 0,76€. Akcia trvá do zajtra, takže ak potrebujete na svojom Android zariadení práve tento typ aplikácie, neváhajte.

 

OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD)
Mobile Systems
Verzia Závisí od zariadenia (18. 4. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

0,76 €

Zdroj: androidpolice.com

9.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+