MojAndroid

Po minulej nádielke vtipov o Chuckovi Norrisovi vám dnes prinášame ďalšiu aplikáciu od toho istého vývojára MatjSk s názvom Murphyho zákony. Každý dobre poznáme známe pravidlo o tom, že čo sa môže pokaziť, sa aj naozaj pokazí a to práve v tej najnevhodnejšej chvíli :). Táto aplikácia je zbierkou 480-tich murphyho zákonov, ktoré môžu vás alebo vašich priateľov zaujať, ale aj dobre pobaviť.

Aplikácia nie je ničím zložitá a obsahuje len základné ovládacie prvky pre posuv medzi jednotlivými zákonmi a tlačidlo pre ich zdieľanie prostredníctvom e-mailu, SMS alebo sociálnej siete Facebook. K dispozícii je dokonca aj jednoduchý widget na plochu. Ak by ste mali o takúto aplikáciu záujem, nájdete ju zadarmo na Android Markete. Použiť môžete aj odkazy z nášho widgetu nižšie.

Murphyho zákony
MatjSk
Verzia 1.1.2 (8. 10. 2011)
Veľkosť 705 kB
1.5+

Zadarmo

 

18.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+