MojAndroid

mBank pokračuje v rozširovaní funkcionalít bankovej aplikácie a prináša nové verzie pre Android a iOS. Pribudla  najžiadanejšia funkcia zo strany klientov v podobe možnosti meniť limity platobných kariet priamo v aplikácii. Novinkou je aj možnosť zavolať na call centrum priamo z aplikácie bez nutnosti ďalšej autentifikácie. Po novom je možné používať čísla účtov iba vo formáte IBAN.

Náš tip
IBAN – všetko, čo by ste o ňom mali vedieť | TÉMA

V súvislosti s prechodom na IBAN je v celej aplikácii zjednotené zadávanie čísel účtu už iba v novom formáte. Banka tiež pridáva možnosť meniť si limity platobných kariet priamo v mobilnej aplikácii, čo bola na fórach a sociálnych sieťach najčastejšie spomínaná požiadavka zo strany klientov. Klient si tak môže jednoducho nastaviť výšku limitov pre bezhotovostné transakcie, platby na diaľku a internetové platby alebo výbery z bankomatu.

Snímky obrazovky sú z verzie určenej pre iPhone

Ďalšou užitočnou novinkou je tzv. Click2Call telefonát priamo z prostredia aplikácie. Výhodou je, že klient sa následne nepotrebuje dodatočne identifikovať bezpečnostnými prvkami, a operátor ma potvrdené, s kým telefonuje. Zákazník si tak nemusí pamätať Telekód a napriek tomu môže bezpečne komunikovať priamo s bankou, keďže overenie je zabezpečené na pozadí aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa

2.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Bunkov

    Ale asi zle pocuvaju lebo na fone kde je nastavena cestina tak apka ide v anglistine.

  • nuz

    Mohla by ich vo vylepsovani nasledovat aj sberbank ?

+