MojAndroid

Zaujímavou aplikáciou, ktorá je práve teraz s 50 percentnou zľavou, pri príležitosti osláv narodením vývojára Tomáša Hubaleka, je aplikácia pod názvom Make Your Clock PRO (Beta).

Už podľa názvu aplikácie je jasné, že ide o aplikáciu, ktorou si požívateľ môže vytvoriť vlastné hodiny-widget, ktorý si môže upraviť naozaj pestrým a rozmanitým spôsobom. Rôzne možnosti, či už v predlohách, farbách, písme a mnoho iných možností, robia z tejto aplikácie skutočný používateľský zážitok, s ktorým si môžete vytvoriť naozaj originálne a jedinečné hodiny vo svojom Android zariadení.

Okrem hodín na widgete si môžete pridať indikátor stavu batérie, počasie, ukazovateľ voľného miesta v pamäti. Upraviť si môžete veľkosť textu, jeho farbu, priehľadnosť, farbu pozadia, veľkosť písma. Naozaj zaujímavá aplikácia, ktorá je teraz dostupná v Google Play Store za 0,96 € vrátane dane. Odporúčame vyskúšať.

Zdroj: Make Your Clock PRO, Google Play Store

Make Your Clock PRO

 

 

27.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+