MojAndroid

Včera som medzi aplikáciami v Android Markete narazil na túto zaujímavú vecičku. Stalo sa vám už, že po super akcii si ráno veľa napamätáte, a od ostatných sa dozvedáte útržky z predošlej noci? Aplikácia Lynx Stream vyvinutá pre deodorant značky Lynx /AXE vám s týmto problémom dokáže pomôcť.

Pomocou aplikácie môžete vytvoriť “stream” a pozvať doň svojich kamarátov. Každý z nich môže do streamu pridávať zo svojho smartfónu videá, obrázky, text, tweety, check-iny a statusy. Stream si všetci jeho členovia môžu pozrieť v reále, a zostať tak v kontakte a plánovať ďalšie bláznovstvá – kým je noc stále mladá.

Každému streamu je potrebné pri jeho vytvorení nastaviť aj čas konca, ktorý musí byť v rámci 24 hodín od jeho založenia. Po ukončení streamu sa automaticky z dostupného multimediálneho materiálu vytvorí videoklip, ktorý si môžete pozrieť online a zdieľať ho s ostatnými na sociálnych sieťach. Ukážku samotného streamu a vytvoreného videa si môžete pozrieť na tejto stránke.

Aplikácia bola vytvorená s cieľom zaujať potenciálnych zákazníkov medzi mladými. Musím uznať, že prišli s veľmi originálnym nápadom. Čo myslíte? Zatiaľ som ju na vlastnej koži nevyskúšal, ale viem si predstaviť, že to musím byť celkom sranda – hľadanie strateného kamoša, ktorý si o 4 ulice ďalej kupuje kebab, či spomínanie na telefónne číslo tej baby z diskotéky, môže nabrať úplne iné rozmery. Dajte nám vedieť ak to vyskúšate. Poprípade môžeme otestovať spolu – napíšte mi mail a čosi vymyslíme.

Pozrite si nasledujúce promo video – aplikácie je predvedená na iPhone, ale na Androide vyzerá takmer rovnako:

Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo z Android Market alebo pomocou nasledujúceho QR kódu či odkazov pod ním.

Android MarketAppBrain

Zdroje: Android Guys, Android Market, Lynx

11.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+