MojAndroid

Spomínate si na rôzne stránky od vtipálkov, ktorí ponúkali programy, ktoré vám v počítači zväčšia RAM pamäť, a tým pádom už nebudete musieť míňať za drahý hardvér? Po novom, ak vás trápi veľmi malý ukladací priestor vo vašom smartfóne, je tu vraj možnosť, ako si pamäť zväčšiť bez nutnosti zakúpenia nového smartfónu či MicroSD karty. Nuž, aspoň tak to uvádzal vývojár aplikácie “32 GB SD Memory Card”.

Aplikácia už neexistuje

Samozrejme, jednalo sa o iróniu alebo aj nástroj, ako si spraviť srandu z kamošov. Ako určite viete, takáto vec predsa nie je možná a tieto aplikácie vám skutočne nepridajú zopár gigabajtov úložného priestoru, ale práve naopak, časť pamäte si ešte aj vezmú. Aplikácia bola určená na akési pobavenie, a pobaviť dokázali aj komentáre na samotnú aplikáciu v Obchode Play. Nuž, stále sa v obchode nachádza zopár ďalších aplikácií s podobnou “funkcionalitou”.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Ako naformátovať microSD kartu ako interné úložisko | NÁVOD

Náš tip
Ako vizuálne zrýchliť chod Androidu? | NÁVOD

Náš tip
Z Obchodu Play už nestiahnete aplikácie určené na ťažbu kryptomien

12.9.2018
Zdroj: HowToGeek

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+