MojAndroid

Technologický portál ITnews.sk vydal svoju  Android aplikáciu, ktorej hlavnou funkciou bude informovať záujemcov o najnovších článkoch. Aplikácia je zatiaľ len v testovacej verzii a preto ju nenájdete ani na Google Play. Môžete si ju však teraz stiahnuť pomocou odkazu nižšie a pomôcť vývojárom aplikácie doladiť detaily tým, že im dáte vedieť čo nefunguje.

Aplikácia ITNews kategorizuje články do niekoľkých kategórií, ktoré si môžete vybrať podľa vlastného záujmu. Medzi nimi sa môžete v prostredí aplikácie posúvať posunom prsta zľava doprava alebo naopak. V jednotlivých kategóriách nájdete články usporiadané podľa aktuálnosti. Výberom článku, ktorý vás najviac zaujal vás aplikácia automaticky presmeruje do webového prehliadača, kde si môžete prečítať jeho celé znenie. Podporované sú aj funkcie vyhľadávania článkov a automatickej aktualizácie. K dispozícii je tiež widget na plochu s rozmerom 4×1.

Aplikácia na testovanie: ITNew.apk súbor

Fotogaléria aplikácie:

29.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+