MojAndroid

Spoločnosť Google oznámila aktualizáciu svojej pomerne zabudnutej aplikácie a služby Google Voice. Pôvodne bola aplikácia uvedená už v roku 2009 s mierne archaickým prostredím. Pôvodnou ideou bolo priniesť lacné medzinárodné volania. Časom sa však niektoré jej funkcie objavili v projektoch “Hangouts” či “Project Fi.” Teraz však na veľké prekvapenie prináša Google svoju aplikáciu “Voice” v modernom šate pre rok 2017. Aktualizovaný Voice preberá aj niektoré funkcie dostupné v Hangouts, ako napríklad aj možnosť posielať MMS správy či skupinové konverzácie.

Náš tip
Obchod Play bude zobrazovať najlepšie hodnotené funkcie aplikácií a hier
Takto by mohlo vyzerať aktualizované prostredie pre rok 2017!
Takto by mohlo vyzerať aktualizované prostredie pre rok 2017!

Spolu s novými funkciami prináša aj nové prostredie. Jednoduché, prehľadné s jasnými farbami, peknými animáciami či rýchlymi oznámeniami. Google má s aplikáciou veľké plány, spoločnosť sľubuje časté aktualizácie, či dokonca webové rozhranie pre Google Voice. Aktualizácia bude dostupná pre všetkých používateľov už v najbližších dňoch, momentálne je však v slovenskej lokalizácii Obchodu Play ešte stále dostupná staršia verzia. Stiahnuť si ale môžete APK súbor.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj : androidpolice.com

24.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+