MojAndroid

Google do obchodu Play publikoval svoju novú aplikáciu s názvom Creative Preview. Tá je určená najmä developerom, ktorí si priamo v mobile môžu skontrolovať, ako bude vyzerať mobilná reklama vytvorená cez Google Mobile Ads SDK v ich aplikácii. Reklamu môžu do zariadenia vložiť z programu DoubleClick Studio, prípadne manuálne pomocou JavaScript URL adresy.

ap_resize ap_resize (1) ap_resize (2)

Aplikácia je sama o sebe veľmi prehľadná a ponúka samozrejme aj Material dizajn. Pre jej špecifickú funkcionalitu však neočakávame, že bude mať v najbližšej dobe státisíce stiahnutí. Ak sa vám aplikácia nedá stiahnuť pomocou nižšie priloženého odkazu do obchodu Play, tak si ju stiahnite vo forme .APK súboru, ktorý je podpísaný priamo Googlom.

Verzia: creativepreview-bv0002-rc056
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: creativepreview-bv0002-rc056
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

5.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+