MojAndroid

Na našom portáli sme už niekoľkokrát predstavili aplikácie, ktoré slúžia ako prehľadný manažér osobných financií. Aplikácia Financisto je ďalšou do rodiny aplikácií, ktoré slúžia ako osobný manažér finančných transakcií s pokročilými funkciami.

Financisto poskytuje podrobný prehľad o tom, ako narábate s vašimi finančnými prostriedkami. Prehľad môžete získať v grafoch, tabuľkách, ale aj celý zoznam transakcií si pravidelne zálohovať a uložiť na Google Drive alebo Dropbox.

Môžete si zvoliť vlastnú menu, vytvoriť vlastné konto, zaznamenať môžete pravidelné ale aj občasné platby, plánované platby a podobne. Financisto je použiteľná aplikácia tak pri transakciách na účtoch, ako aj pri bežných výdavkoch.

Na plochu si môžete umiestniť aj widget, ktorý vás informuje o priamej spotrebe a rýchlo môžete pristupovať k zadávaniu výdavkov a príjmov.

Financisto je zaujímavá aplikácia pre všetkých, ktorí strácajú prehľad o svojich finančných transakciách a potrebujú mať prehľad nad svojimi finančnými transakciami.

Financisto
Denis Solonenko
Verzia 1.5.9 (6. 6. 2012)
Veľkosť 2,3 MB
1.5+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Financisto

Tip na článok nám poslal náš čitateľ Peter Klein, ďakujeme.

12.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+