MojAndroid

Určite si spomínate na pravidelné spravodajstvo o hľadaných ľuďoch, podozrivých z páchania určitej trestnej činnosti vo večerných správach. Svetoznáma FBI (Federal Bureau of Investigation) teraz posúva tento štandard na úplne novú úroveň. Predstavuje mobilnú aplikáciu pre Android s názvom FBI Wanted zameranú na informácie o práve hľadaných zločincoch.

Aplikácia ponúka opisy, fotografie, zločiny, posledné známe umiestnenia a ďalšie informácie o tých najnebezpečnejších hľadaných ľuďoch krajiny. Taktiež sú zverejnené informácie o obetiach či potenciálnych obetiach z únosu či vraždy. Aplikácia ponúka tiež delenie do viacerých kategórií. Používatelia si môžu zobraziť TOP 10 najhľadanejších zločincov alebo tzv. “prípad týždňa.” Ďalšími kategóriami sú spáchané trestné činy, môžete si vyfiltrovať napríklad len únoscov, alebo len ľudí podozrivých z určitej teroristickej činnosti. K dispozícii je tiež možnosť uloženia informácií o určitom páchateľovi pre neskoršie prezeranie.

Náš tip
6 tipov a trikov, ktoré môžete robiť s obchodom Play!

Aplikácia od FBI je zameraná najmä na informatívny charakter a nemá za cieľ spraviť z obyčajných ľudí vykonávateľov spravodlivosti. Práve preto je z aplikácie k dispozícii aj kontakt na príslušnú miestnu kanceláriu FBI (približne 400 pracovísk rozmiestnených vo všetkých štátoch USA). FBI Wanted je dostupná zadarmo pre operačný systém Android v Obchode Play.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice.com

10.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+