MojAndroid

Dnešné high-end zariadenia prinášajú naozaj bohatú úrodu vymožeností, ktoré by mnohí privítali aj na zariadeniach nižšieho radu. Takou možnosťou je multi snímanie pri fotografovaní, keď sa vám valia fotografie z fotoaparátu, akoby ste mali v rukách guľomet a vy si môžete vybrať tú najlepšiu snímku. „Preborníkom“ a prvou lastovičkou v tejto funkcii bola vlajková loď od spoločnosti HTC – One X, a samozrejme, nasledovali aj iné zariadenia, ako najnovší počin roku od spoločnosti Samsung v podobe Galaxy S III.

Ale čo ak nemáte super špičkový najnovší smartfón a chcete mať z vášho smartfónu „guľomet na fotografie“? S aplikáciou Fast Burst Camera to už nie je problém. Je dostupná zadarmo a v rozšírenej verzii aj ako platená aplikácia.

Fast Burst Camera vám z vášho smartfónu doslova vystrieľa rad fotografií a to rýchlosťou až 30 snímok za sekundu. Všetko však závisí od svetelných podmienok a rozlíšenia fotografie. Už nebude problém tak zachytiť šport v pohybe, hrajúce sa deti, alebo jednoducho si vytvoriť fotografický film, ktorým sa budete môcť popýšiť pred svojimi priateľmi a známymi. S aplikáciou Fast Burst Camera je totiž možné vytvoriť naozaj vydarené fotografie pohybujúcich sa ľudí, zvierat a predmetov na špičkovej úrovni, ktorá je v podstate limitovaná len vašim Android zariadením a samotným fotoaparátom.

Ako sme už spomenuli, aplikácia Fast Burst Camera má dve verzia: LITE, ktorá je úplne zadarmo a poskytuje plnohodnotný rýchly fotografický zážitok a vo verzii FULL si budete musieť priplatiť 3,06 €. Premium verzia pridáva plnohodnotné využívanie funkcií ako je zoom,  automatické ostrenie alebo nastavenia blesku.

 

Fast Burst Camera Lite
Spritefish
Verzia 3.0.6 (29. 5. 2012)
Veľkosť 1,4 MB
2.2+

Zadarmo

 

Fast Burst Camera
Spritefish
Verzia 3.0.6 (29. 5. 2012)
Veľkosť 1,4 MB
2.2+

3,06 €

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Fast Burst Camera

16.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+