MojAndroid

Aplikácia pre ochranu rodinu, Family by Sygic, uspela v hodnotení nezávislej komunity rodičov v severnej Amerike a získala ocenenie Parent Tested Parent Approved (PTPA). PTPA je prestížne svetové ocenenie a pomáha produktom zviditeľniť sa na trhu. Odovzdáva ho PTPA Media, popredný hodnotiaci program s najväčšou nezávislou komunitou rodičov, ktorá sa venuje testovaniu produktov určených  pre rodiny.

family by sygic

Sme poctení, že aplikácia Family by Sygic vyhrala takéto prestížne ocenenie. Je obrovským zadosťučinením, že náš produkt nezávisle od seba označilo 60-tisíc rodičov združených v komunite za dôveryhodný,” povedal CEO spoločnosti, Michal Štencl.

Ocenenie PTPA je akousi zárukou, že používatelia do rúk dostali bezpečnú aplikáciu a nemusia sa obávať zneužitia osobných údajov či narušenia súkromia. “V PTPA Media sme hrdí nato, že hráme takúto dôležitú úlohu v certifikovaní produktov, ktorým môžu veriť rodiny na celom svete,” hovorí CEO a zakladateľka spoločnosti Sharon Vinderine.

Aplikácia Family by Sygic bola uvedená na trh 8. januára 2013 spoločnosťou Sygic. Vďaka aplikácii môžu rodinní príslušníci zdieľať svoju polohu pomocou svojho smartfónu. Rodičia sa tak nemusia obávať a telefonicky kontrolovať deti, ktoré získajú väčší pocit samostatnosti. Popis funkcií aplikácie nájdete v článku Family by Sygic: bezpečnosť rodiny na prvom mieste. Tieto sme otestovali aj na vlastnej koži a porovnali s aplikáciou Life 360, ktorá ponúka podobné funkcie. Android duel oboch aplikácií nájdete tu => Android Duel: Aplikácie Family by Sygic a Life 360. Aplikácia je zadarmo dostupná na Google Play.

Zdroj: TS

 

12.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+