MojAndroid

Známe osobnosti z oblasti športu, šoubiznisu či žurnalistiky, rovnako aj rôzne organizácie a spoločnosti majú pri svojich menách na facebookovom profile “modrú fajočku”. Táto malá ikona sa stala symbolom pravosti ich profilu, nakoľko ľudia často zvyknú zakladať rôzne fankluby alebo nebodaj falošné profily. Práve pre známych ľudí bola na platforme iOS už od roku 2014 dostupná aplikácia Facebook Mentions. Táto služba v rámci Faceboou umožnila streamovať videá, používatelia mohli priamo komentovať live videá, osobnosti tieto komentáre mohli rovno čítať, tvoriť diskusie… Po čase prišiel rad aj na Android, a tak je aplikácia Facebook Mentions dostupná už aj pre Android používateľov. Lepšie povedané, pre známych Android používateľov.

facebook_mentions_stream_live

Okrem iného má aplikácia slúžiť aj na to, aby osobnosti nezahlcovali nástenky svojich blízkych novinkami o sebe, množstvom fotografií a podobne. Takto majú na zdieľanie osobitnú službu. Pre platformu Facebook je to zároveň výhoda v tom zmysle, že známe osobnosti nemusia kvôli podobným online stretnutiam s fanúšikmi využívať iné služby. Okrem toho, Facebook Mentions dáva priestor na zverejnenie aj na Twitteri and Instagrame. Mimochodom, samotné live streamovanie Facebook plánuje spustiť postupne pre všetkých používateľov.

Verzia: 77.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 77.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: techcrunch.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+