MojAndroid

ExtDateWidgetXL je jednoduchá a naozaj pekná aplikácia – widget, ktorý ukazuje aktuálny dátum na vašom displeji. Jednoduchou úpravou farieb pozadia a textu widgetu si ho môžete prispôsobiť vašim požiadavkám, navyše si môžete zvoliť počiatočný deň týždňa.

Nechýba predvoľba „kliknutia“ na widget, kde si môžete zvoliť otvorenie budíka, kalendára alebo upozornení. S ExtDateWidgetXL získate prehľad nielen o aktuálnom dni v týždni a dátume, ale dokáže vám ukázať aj aktuálny, kalendárny týždeň v poradí prebiehajúceho roka.

ExtDateWidgetXL je pre všetkých, ktorí často zabúdajú na aktuálny dátum počas pracovného vyťaženia, alebo jednoducho si chcú doplniť jednu z obrazoviek o základné informácie o čase a prispôsobiť si tak svoj štýl v Android zariadení.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia ExtDateWidgetXL

24.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+