MojAndroid

Moderná, prehľadná a bez zbytočných komplikácií. Taká je aplikácia Dôvera, ktorá do smartfónu prináša všetko, čo ako poistenci môžeme potrebovať. Prehľad dostupných benefitov, platby poistného, digitálny preukaz poistenca a zdravotná karta alebo dokonca aj nástroj pre samodiagnostiku, cez ktorý zistíme, či naše ochorenie potrebuje odbornú pomoc alebo postačí domáca liečba.

To všetko a omnoho viac zabalené v jednoduchom rozhraní mobilnej aplikácie Dôvera ukazuje, že ani zdravotné poisťovne sa nevyhýbajú moderným technológiám. Ba priam naopak, možnosti digitalizácie využívajú naplno a svojim zákazníkom tak zjednodušujú každodenný život.

Veď zdravotný stav je pre nás všetkých citlivou témou, a asi každý z nás si praje, aby veci prebiehali tak hladko ako je to len možné. Prečo by sme si napríklad mali robiť starosti s papierovými receptami od lekárov, keď ich môžeme mať na dosah ruky vo svojom smartfóne.

Rovnako tak platí, že ako poistenci očakávame dostupnosť zdravotnej pomoci vždy, keď je to potrebné. V takých momentoch je úplne zbytočné, aby sme museli riešiť to, či so sebou máme preukaz poistenca. Práve v tomto je mobilná aplikácia, kde sú uložené potrebné informácie, veľkou pomocou. Veď povedzme si úprimne, šanca, že so sebou v kritickom okamihu nemáme preukaz poistenca je omnoho vyššia než to, že sme si doma zabudli smartfón.

A keď už sme raz klientom poisťovne, ktorá ponúka dodatočné benefity, tak by sme mali byť informovaní, aké veci to vlastne môžeme využívať. Dnes už nie je nič jednoduchšie. Stačí letmý pohľad do aplikácie a hneď máme kompletný obraz o dostupných výhodách. O tom, čo všetko ponúka aplikácia Dôvera sa dozviete v našom prehľadovom videu.

Náš tip
Smart Poisťovňa 2022: Vyberte najlepšiu poisťovňu a vyhrajte smartfón v hodnote 400 €

6.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+