MojAndroid

Jednou z najlepších a najobľúbenejších aplikácií pre iOS je tá s názvom Djay, ktorú jej vývojári uviedli spolu s predstavením iPadu 2. V roku 2011 vyhrala cenu Apple Design Award a taktiež Aplikácia roka vo viac ako 100 krajinách po celom svete. Je dokonca tak populárna, že Apple ju vo svojich kamenných obchodoch inštaluje do svojich zariadení, ako demonštráciu, čo všetko dokáže aplikácia na jeho zariadeniach a platforme iOS. Doteraz bola exkluzívne dostupná práve len pre tieto zariadenia, no tomu je koniec. Aplikácia Djay je teraz dostupná aj pre Android.

Spoločnosť Algoriddim začala aplikáciu pre Android vyvíjať už s príchodom Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich. Google však vo svojom OS nepodporoval dôležité funkcie, nehovoriac o tom, že programovanie aplikácie pre túto platformu bolo oveľa zložitejšie. Vývojári musia navyše aplikáciu testovať na mnohých zariadeniach s rôznymi veľkosťami displejov a typmi procesorov, čo výrazne predĺžilo jej sprístupnenie pre majiteľov Androidov. Vývoj sa však urýchlil s uvedením Androidu 4.4 KitKat a Androidu 5.0.

Aplikácia Djay je výnimočná vo viacerých smeroch, a to nielen svojim používateľským prostredím, ale aj funkciami. Ponúka napríklad integráciu so Spotify, z ktorého je možné mixovať skladby priamo v aplikácií. Podporovaná je väčšina hudobných formátov a k dispozícii sú aj funkcie, ako napríklad automix, či rôzne efekty a nástroje, ktorými je možné ovládať tempo, ekvalizér, filtre a ďalšie efekty.

Aplikácia je na obchode Play dostupná za 2,99 eur, čo vzhľadom na ponúkané funkcie nie je vôbec veľa. Ak si chcete skúsiť mixovanie skladieb na úrovni, tak potom je táto aplikácie pre vás to pravé orechové.

Verzia: 2.3.1
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.3.1
Aktuálna cena: 2,99 €

28.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+