MojAndroid

CouchSurfing je internetová služba, alebo tiež sociálna sieť, ktorá ponúka lacné ubytovanie skutočne pre každého. Je to komunita ľudí najrôznejších rás, farieb pleti alebo vierovyznania, ktorí sú ochotní vo svojom príbytku prijať cudzincov a poskytnúť im ubytovanie zadarmo. Takáto služba však nemusí zostať iba pri ubytovaní. Svojim zahraničným návštevníkom môžete napríklad poukazovať okolie, zaviesť ich do dobrej reštaurácie alebo vymyslieť iné aktivity, ktoré by ich mohli zaujať. Ak patríte do komunity couchsurferov alebo sa k nej chcete v blízkej dobe pridať, určite by vám vo vašom mobile s Androidom nemala chýbať oficiálna aplikácia CouchSurfing.

Zbrusu nová aplikácia ponúka pre couchsurferov prehľadné používateľské prostredie, ktoré navyše prináša aj užitočné funkcie, ako vyhľadávanie ľudí, posielanie a prijímanie požiadaviek na couchsurfing, priamu komunikáciu medzi členmi komunity a priateľmi alebo tiež jednoduché prezeranie ich profilov. O čom couchsurfing je, si môžete pozrieť aj na nasledovnom videu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

3.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+