MojAndroid

Aplikácia CloudSend je priamo prepojená s vašim Dropbox účtom a využíva ho na ukladanie súborov, ktoré potom môžete vďaka CloudSend jednoduchým zaslaním linku na tento súbor zdieľať s priateľmi, alebo so spolupracovníkmi.

Posielať môžete ľubovoľný súbor ako fotografiu, video, dokumenty, hudbu a to všetko prostredníctvom SMS, e-mailu, alebo správy cez instant messenger.

Na dokonalé fungovanie je potrebné povoliť aplikáciu CloudSend v službe Dropbox, prostredníctvom aplikácie CloudSend uložiť súbor do úložiska a po uploadnutí súboru vás aplikácia upozorní na uloženie súboru. Keď kliknete na upozornenie, objaví sa vám možnosť zdieľania linku, ktorý môžete poslať cez SMS, e-mail, alebo ako správu v chate.

CloudSend podporuje súbory ako .epub, .doc, .xls, .jpg, .mp4, poslať môžete aj aplikáciu .apk.

CloudSend môžete použiť aj s bežnými súborovými manažérmi ako Solid Explorer, Astro File Manager, ES File Explorer, OI File Manager.

CloudSend je teraz dostupný v Google Play Store a je pre všetkých zadarmo.

23.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+