MojAndroid

Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia dnes spustila aplikáciu portálu Čas.sk pre mobilné telefóny s operačným systémom Android. Aplikácia, ktorú na Android Markete nájdete pod názvom Čas.sk, prináša správy z rovnomenného zábavno-spravodajského portálu, doplnené o oddychové čítanie z magazínov Lesk, Adam a Život. K dispozícii sú aj zaujímavé videá z portálu Tivi.sk a  informácie o aktuálnom počasí a slovenských sviatkoch.

„Naším cieľom bolo pripraviť modernú aplikáciu s plnou podporou dotykových funkcií, ktorá sa bude na prvý pohľad odlišovať od iných aplikácií na slovenskom trhu,“ povedal Marián Pavel, riaditeľ zodpovedný za digitálne aktivity vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

Používateľské prostredie aplikácie je spracované tak, aby využilo maximálny potenciál dotykového displeja. Môžete sa tešiť na prehľadné usporiadanie článkov v náhľadoch, roztriedených podľa jednotlivých magazínov. Pre čitateľov je pripravená aj veľmi jednoduchá funkcia na posielanie čitateľských tipov, vrátane fotografií a videa, priamo do redakcie najobľúbenejšieho denníka Nový Čas. Ak vás nejaký článok zaujme môžete využiť možnosť jeho zdiaľania cez Facebook, Twitter alebo e-mail.

Aplikácia by mala fungovať na všetkých telefónoch s OS Android 2.2 a vyššie. V blízke budúcnosti sa pripravuje aj verzia pre tablety s Android Honeycomb.

Čas.sk
Ringier Axel Springer Slovakia
Verzia 1.0 (17. 10. 2011)
Veľkosť 1,9 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj: TS

 

22.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+