MojAndroid

BMW je automobilka so slávnou históriou, širokým spektrom vozidiel, čo je aj jeden z dôvodov prečo nesmie zabúdať na žiadny komunikačný kanál so svojimi fanúšikmi. Najnovšie svoje nadšenie pre automobily dala najavo prostredníctvom aplikácie, ktorá sa stane akýmsi virtuálnym sprievodcom múzeom “Radosti z jazdy”. To sa nachádza priamo pri centrále spoločnosti a tvorí obrovský komplex plný nevšedných zážitkov.

Aplikácia ponúkne virtuálnu prehliadku celého múzea, a to vrátane interaktívnych výkladov v siedmich zvukových a textových verziách. Slovenčinu či češtinu by ste však hľadali márne. K dispozícii máte interaktívnu mapu celého múzea, po ktorej sa môžete neobmedzene pohybovať. Obsah sa bude prispôsobovať podľa toho, v ktorej časti sa aktuálne nachádzate. Tešiť sa môžete na 120 vozidiel, či motocyklov z histórie BMW, no a nechýbajú samozrejme ani aktuálne modely, či nové koncepty značky.

Aby ste nestratili celkový prehľad, múzeum je rozdelené na niekoľko sekcií, ktoré vám ponúknu témy rozdelené do daných kategórií. Vďaka tomu si môžete vybrať presne to, čo vás o značke zaujíma. Prejsť tak môžete cez športové vozidlá, technológie, dizajnové prvky, až po vaše obľúbené vozidlo značky. Aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android a iOS v nemčine, angličtine, francúzštine, taliančine, španielčine, ruštine a v čínštine.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

30.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+