MojAndroid

Na fóre XDA-developers nájdeme množstvo ľudí, ktorí sa snažia o to, aby váš smartfón pracoval rýchlejšie a efektívnejšie, produkoval lepšie fotografie, okrášlil vzhľad používateľského prostredia či zlepšil výdrž na batériu. Aplikácia, ktorá bola vyvinutá človekom z tejto komunity dostala aktualizáciu, ktorá pridáva podporu Androidu 9.0 Pie. Jedná sa šikovný nástroj s názvom BetterBatteryStats.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,39 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,39 €

Na čo vlastne slúži?

Pomocou BetterBatteryStats môžete zistiť, ktoré aplikácie neustále spotrebujú veľké množstvo energie, zatiaľ čo bežia na pozadí, a tak váš telefón prebúdzajú z takzvaného “režimu hlbokého spánku”, v ktorom sa procesor snaží spotrebovať minimálne množstvo energie. Na túto aplikáciu je však potrebný root a znalosti v ADB, preto ju využijú najmä tí pokročilejší používatelia. Po nainštalovaní bude aplikácia pracovať bez toho, aby vás nejako otravovala. Čo je však ešte dôležitejšie, BetterBatteryStats nespotrebováva žiadnu energiu, takže sa jedná o veľmi efektívnu appku.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Výber smartfónov s nadštadardnou kapacitou batérie
Náš tip
Ako zistiť či je batéria vo vašom smartfóne poškodená? | NÁVOD
Náš tip
Prečo si nechať vymeniť batériu v smartfóne iba v autorizovanom servise?
18.10.2018
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+