MojAndroid

Audio Glow Music Visualizer je aplikácia, ktorá vám ukáže, ako hrá hudba vo vašom zariadení. Vizualizácia prebieha na obrazovke zariadenia a je potrebné uskutočniť niekoľko nenáročných nastavení.

 

 

Na začiatok si budete musieť nastaviť zdroj vizualizácie, teda z ktorého prehrávača chcete hudbu zobraziť. Dôležité je pri výbere zvoliť počet farieb a farebnú škálu. Nastaviť môžete aj zobrazovaný text, jeho vlastnosti a rozhodnúť môžete aj o tom, kde bude vizualizácia hudby umiestnená. Všetko si môžete priblížiť alebo oddialiť. Taktiež si môžete nastaviť a vybrať z niekoľkých typov vizualizačných stĺpcov.

 

Počas prehrávania sa vám zobrazuje interpret a názov skladby, zaujímavé pozadie a taktiež vizualizačná lišta, ktorá reprezentuje niekoľko frekvenčných kanálov skladieb.

Pri testovaní sme mali mierne problémy a aplikácia celkom nefungovala, ako sme zvyknutí a ako by sme si predstavovali. Po spustení skladby fungovala akoby nezávisle a nebola prepojená priamo s prehrávačom, taktiež ovládanie skladby nefungovalo, čo však môže byť spôsobené neobvyklým modelom smartfónu a Androidom 4.1 Jelly Bean.

Verzia: 3.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 3.0.6
Aktuálna cena: 1,59 €
Verzia: 3.0.6
Aktuálna cena: 1,59 €

Zdroj, foto: Google Play Store, MôjAndroid.sk

10.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+