MojAndroid

Aplikácia Annie je veľmi zaujímavou aplikáciou, ktorá poskytuje pre vývojárov naozaj prospešné funkcie pod oboma platformami – iOS aj Android. Vďaka tejto aplikácii majú vývojári pod dohľadom všetky štatistiky, ktoré sú potrebné pre ich skutočný biznis na oboch frontoch. V týchto dňoch aplikácia Annie priniesla niekoľko nových služieb, ktoré su zadarmo, ale aj ako prémiové služby pre platformu Android a Google Play Store.

Aplikácia Annie sleduje v Google Play Store všetky obchodné transakcie, vrátane sťahovania, príjmov, recenzií a podobne. Poskytuje aj aktuálne rebríčky aplikácií. Navyše, pomocou nej môžete získať prémiové služby, ktoré váš biznis posunú do profesionálnej roviny.

Aplikáciu Annie využíva momentálne viac ako 13 000 vývojárov a jej požívanie sa stále rozširuje pod oboma platformami, pretože vývojári zvyčajne tvoria aplikácie pre obe platformy – Android aj iOS.

Registráciu do Annie aplikácie môžete vykonať TU.

Ak máte záujem o niekoľko zaujímavých prehľadov oboch platforiem v aplikáciách alebo v rámci jednotlivých krajín, štatistiky môžete získať na TOMTO LINKU.

Navyše, aplikácia Annie poskytla prednedávnom aj vlastnú štatistiku okolo dvoch najvýznamnejších, konkurenčných platforiem operačných systémov pre mobilné zariadenia.

Zdroj: Annie Foto: Annie

22.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+