MojAndroid

Zľavových portálov na internete vyrástlo za posledné roky ako húb po daždi a orientovať sa v nich chce niekedy peknú dávku trpezlivosti. Ak však nechcete prísť o žiadnu zľavu, ale nechcete stráviť pri prehľadávaní webov svoj drahocenný čas, tak už nemusíte. Android Zľavy totižto prinášajú akciové ponuky  10 najaktívnejších slovenských zľavových portálov do jedinej aplikácie.

 aplikácia-Android-Zľavy_6 aplikácia-Android-Zľavy_5

Aplikácia ide ruka v ruke s najnovšími trendami v mobilných aplikáciách a drží sa zásad jednoduchosti a odporúčaní spoločnosti Google. Grafické prvky sú jednoduché a spracované v štýle čoraz viac populárnejšieho flat dizajnu. Navyše, celá aplikácia je popretkávaná peknými animáciami, ktoré však v prípade potreby môžete vypnúť. Prostredie je optimalizované aj pre zobrazenie na tabletoch.

Čo sa týka funkcionality, tak tá ostáva podobná ako aj u iných aplikáciach tohto druhu. Na výber teda máte niekoľko kategórií, ktoré vám prinášajú najnovšie zľavy, najúspešnejšie predávané ponuku (trendy), najlepšie zľavy, či tie najlacnejšie. Samozrejmosťou je prítomnosť filtra, ktorý môže odfiltrovať zľavy podľa kategórie (šport, jedlo, kurzy, pobyty …), lokality a ceny.

aplikácia-Android-Zľavy_5 aplikácia-Android-Zľavy_4

Každé kliknutie na zľavu prináša základné informácie, ako jej cenu, dokedy platí, informáciu o lokalite a tiež odkaz pre získanie viac informácii a objednanie priamo z webovej stránky portálu. Čo mi tu trochu chýba sú upozornenia na pridanie nových zliav odpovedajúcich vlastným podmienkam. V budúcich verziách aplikácie by sme sa však podobných funkcií mohli dočkať.

Aplikácia Android Zľavy je samozrejme zadarmo dostupná na obchode Play, takže si ju môžete vyskúšať aj vy.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

11.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+