MojAndroid

Dôležitou súčasťou celého projektu Android Magazín je mobilná aplikácia, ktorá umožňuje pohodlne čítať časopis na tablete a vo verzii Lite aj v mobile. Práve tá druhá sa v posledných dňoch dočkala aktualizácie a pôvodná verzia 1.3.4 bola nahradená novou 2.0, ktorá prináša mierne zmeny v dizajne a opravy chýb. Autorom aplikácie a aj posledných vylepšení je Peter Bartoš, skúsený vývojár, ktorého sme bližšie predstavili v jesennom dvojčísle Android Magazínu 10-11/2013.

Zrejme tou najvýraznejšou bola chyba, ktorá zabraňovala načítaniu zoznamu Magazínov v prípade, že mobil nebol pripojený na internet. Takže, hoci ste aj mali Magazíny vo formáte PDF stiahnuté v mobile, bez pripojenia na internet sa cez aplikáciu nedali otvoriť, pretože ich zoznam si chcela stále stiahnuť z internetu. Tento nepríjemný nedostatok je už našťastie minulosťou a aplikácia bez problémov zvláda úplný offline mód.

Do novej verzie boli pridané aj notifikácie, ktoré sa zobrazujú v stavovej lište. Nemusíte sa však obávať častých upozornení, notifikáciami chceme upozorňovať jedine na vydanie nového čísla, tak, aby ste o ňom vedeli ihneď. Prirodzene, notifikácie nebudú využívané na reklamu ani žiadne podobné účely.

Poslednou zmenou sú drobné úpravy používateľského rozhrania, ktoré však nijako zásadne nemenia jej vzhľad. Veríme, že vynovená aplikácia vám čítanie nových aj starších čísiel Android Magazínu ešte viac spríjemní.

>> Stiahnite si PDF-Android Magazín Marec/Apríl 2014  <<

14.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+