MojAndroid

Na XDA Developers fóre sa objavila jednoduchá aplikácia, ktorá vám poskytuje vytvoriť si časovač, alebo jednoducho zmerať čas pomocou stopiek, ktoré vám odmerajú čas s presnosťou až na tisíciny sekundy. Aplikácia má názov AC Stopwatch & Timer a na stiahnutie ju poskytol člen fóra AChep.

Aplikácia je v štýle čistého Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, alebo ak chcete, najnovšieho Android 4.1 Jelly Bean. Poskytuje možnosť vytvoriť časovač, ktorý sa môže opakovať a po jeho uplynutí vás upozorní zvukovým tónom a vibrovaním.

Ďalšou súčasťou sú klasické stopky, ktoré odmerajú čas s presnosťou až na tisícinu sekundy. Tieto stopky vám odmerajú medzičasy, a to hneď niekoľko krát, no neposkytujú možnosť klasického zastavenia času s konečným výsledkom. Čo je funkcia, ktorá naozaj chýba.

Keďže ide o alfa verziu, je možné, že vývojár túto funkciu ešte pridá. Zatiaľ sa môžeme pokochať časovačom a stopkami v podobe Jelly Bean, ktoré sú zaujímavým doplnkom každého Android zariadenia. Najmä časovač sa mnohokrát hodí, napríklad pri varení…

Aplikáciu si môžete stiahnuť na TOMTO LINKU.

Zdroj: XDA Developers Forum Foto: AC Stopwatch alpha – MôjAndroid.sk

5.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+