MojAndroid

Hra Apex Legends od EA sa okamžite stala populárnou. Už týždeň po jej predstavení ju hralo približne 25 miliónov hráčov. Hra je blízko k tomu, aby sa stala ozajstným fenoménom. Počas prvých 72 hodín od vydania dosiahla hranicu 10 miliónov hráčov.

Príde aj na smartfóny

Momentálne je k dispozícii pre počítače, PlayStation a Xbox, no pravdepodobne sa dočkáme aj mobilnej verzie. Hrám ako PUBG či Fortnite tak pribudne silná konkurencia v podobe Apex Legends.

Apex Legends je hra, ktorá je zdarma. Za virtuálnu menu, ktorú získavate samotným hraním, si môžete vylepšovať svoje postavy, kupovať oblečenie a podobne. Vývojár uvažuje nad in-game nákupmi, pomocou ktorých si budú môcť hráči rýchlejšie “vytuniť” svoje postavy, avšak nebude sa jednať o pay-to-win hru, čiže zaplatením nezískajú hráči reálnu výhodu oproti ostatným v samotnej hre.

Nechýba vylepšovanie postavy

Hra bude obsahovať takzvané Apex packs, ktoré bude možné získať alebo si ich kúpiť. Tie budú obsahovať rôzne veci, pomocou ktorých si upravíte vzhľad svojej postavy. Znovu pripomíname, že tieto vylepšenia budú mať len kozmetický charakter a na samotnú hru nebudú mať žiadny vplyv.

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Na dátum predstavenia je ešte skoro

Nám teraz nezostáva nič iné, len sa tešiť na to, čo so sebou mobilná verzia tejto zaujímavej hry prinesie. Na dátum, kedy by mohla byť reálne k dispozícii je však ešte príliš skoro.

Náš tip
PUBG Mobile vs Fortnite: Ktorá hra je pre vás tá pravá? | POROVNANIE
12.2.2019
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+