MojAndroid

Apex Launcher patrí medzi najlepšie Android launchre svojho druhu. Tí, ktorí svoj launcher ešte nemajú a uvažujú nad zaobstaraním si nejakého, je tu skvelá príležitosť. Apex Launcher vo verzii Pro je teraz k dispozícii úplne zadarmo!

Počas určitej doby (nie je oficiálne zverejnené, ako dlho bude trvať) môže každý, kto si stiahne normálnu verziu Apex Launcher z Obchodu Play pristupovať ku všetkým prémium funkciám. Medzi ne patrí napríklad ovládanie gestami, vylepšená podporu priečinkov, pokročilé možnosti widgetov a ďalšie funkcie, za ktoré nemusíte zaplatiť obvyklých 3.99 dolárov.

Všetko, čo stačí urobiť…

…je nainštalovať aplikáciu, otvoriť nastavenia buď cez ikonu Apex Settings alebo dlhým podržaním domovskej obrazovky a vybrať možnosť Pro Free. Napokon stačí Apex Launcher reštartovať.

Ale na všetkom dobrom musí byť vždy nejaký malý “zádrheľ”. Aplikácia Apex Launcher vo bezplatnej verzii Pro z Obchodu Play funguje ako “lokálny licenčný kľúč”. To znamená, že ak vymeníte svoj smartfón alebo ho resetnete, stratíte všetky Pro funkcie. Kým je príležitosť, vyskúšajte Pro funkcie Apex Launchera zdarma a dajte vedieť v komentároch, ako ste s nimi spokojní. :-)

Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

+