MojAndroid

Aktualizácia Apex Launchera prináša množstvo nových funkcií, ktoré vychádzajú z operačného systému Android 4.2 Jelly Bean. Apex Launcher je jeden z najpopulárnejších launcherov na prispôsobenie prostredia operačného systému Android. Je prioritne určený pre zariadenia s Androidom 4.0 a vyšším a teraz prináša aj podporu zariadení s Androidom 4.2 Jelly Bean s rozšírenými funkciami.

Apex Launcher prináša také zaujímavé funkcie, ako je zmena veľkosti ikon, rozšírené rýchle nastavenia, importovanie dát na plochy z iných zariadení, vylepšená podpora tém,  gestá pre dok, podpora pre Next Honeycomb LWP, oprava chýb skratiek pre Android 4.2, oprava widgetu pre TouchWiz, ďalšie malé opravy, optimalizáciu a aktualizáciu prekladov. Najzaujímavejšou funkciou je import nastavení plochy, ktorá môže uľahčiť mnohým prácu s prenosom nastavení do iného zariadenia.

Apex Launcher v aktualizovanej verzii je teraz dostupný zadarmo v Google Play Store, verzia PRO je za 2,99 €.

Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 4,39 €
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 4,39 €

19.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+