MojAndroid

Inštalácia obľúbeného launcheru býva častokrát prvou vecou, ktorú mnohí používatelia po kúpe nového zariadenia, urobia ako prvú. Nie všetky aplikácie však pretrvajú v čase a stáva sa, že vývojári ich ďalší vývoj ukončia alebo prinajlepšom pozastavia na neurčito. To bol aj prípad Apex launcheru, ktorý už nejaký čas nedostal žiadnu aktualizáciu. To sa však zmenilo.

Update Apexu prisľúbili vývojári koncom apríla s tým, že ho vydajú už v priebehu mája. Tak sa aj stalo a hoci ide iba o beta verziu, tak dodržaný prísľub je aspoň ako takou zárukou, že nešlo iba o plané reči.

Apex dostal poslednú aktualizáciu v júni v roku 2015, kedy sa na trhu medzi zariadeniami rozmáhal najmä, vtedy nový, Android Lollipop. K dispozícii zatiaľ nie je kompletný zoznam zmien, akonáhle si ale nový Apex nainštalujete tak postrehnete hneď niekoľko zmien. Tie sa aktuálne týkajú najmä dizajnu ikon, menu s aplikáciami a iných prvkov.

Náš tip
Vyberáme najlepšie Launcher aplikácie pre Android

Noviniek je samozrejme viac a vy si ich môžete tiež vyskúšať. Urobiť tak môžete dvoma spôsobmi. Prihlásením sa do beta kanála aplikácie v obchode Play alebo stiahnutím APK súboru. Pre viac noviniek môžete sledovať Google+ kanál launcheru Apex.

 

12.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+