MojAndroid

História mobilných telefónov zaznamenala už niekoľko typov pripojenia medzi dvoma či viacerými zariadeniami, mnohé z nich slúžili väčšinou na prenos súborov. Po káblovom pripojení prišli aj tie bezdrôtové ako napríklad infračervený port či bluetooth, neskôr aj Wi-Fi. A práve Wi-Fi je v dnešnej dobe základnou výbavou smartfónov, nielen s operačným systémom Android. Bola by veľká škoda nevyužiť toto vysokorýchlostné pripojenie na prenos súborov, ako sme na to boli zvyknutí pri starších štandardoch, nemyslíte?! Aplikácia AnySend, ktorú si dnes predstavíme, umožňuje prijímanie a odosielanie súborov pomocou Wi-Fi. Zadarmo a jednoducho!

AnySend je veľmi jednoduchá a funkčná aplikácia, s ktorej používaním nebudete mať žiadne problémy. Ponúka primitívne ovládanie a pekné, čisté prostredie, ktoré si vás získa po pár momentoch. Aplikácia po spustení a zapnutej Wi-Fi automaticky vyhľadá všetky zariadenia vo vašom okolí, ktoré majú takisto zapnutú Wi-Fi a nainštalovanú túto aplikáciu a pomocou niekoľkých dotykov môžete na dané zariadenie odoslať akýkoľvek súbor. Používateľ, ktorému súbor odosielate bude na prichádzajúci súbor upozornený v notifikačnej lište, vibráciou alebo zvukom, takže sa nemusíte báť, že by tento moment zmeškal. Pokiaľ si posielate s niekým súbory pomocou aplikácie AnySend často, vo svojom zozname ho môžete označiť ako dôveryhodného používateľa a súbory od neho budete prijímať bez nutnosti potvrdenia prijatia.

   

AnySend dokáže posielať súbory medzi dvoma zariadeniami v domácej sieti aj bez pripojenia na internet, takže sa nemusíte obávať žiadnych ďalších poplatkov pri výpadku siete či v podobných prípadoch. V tejto aplikácii si môžete zmeniť dokonca aj svoje používateľské meno, pridať fotografiu profilu, upraviť list dôveryhodných používateľov či nastaviť upozornenia na prichádzajúci súbor. Viac toho totižto potrebovať nebudete. Aplikáciu AnySend si môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie, zadarmo!

AnySend
Adylitica, Inc.
Verzia 1.01 (8. 5. 2012)
Veľkosť 1,9 MB
2.1+


Zadarmo
21.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+