MojAndroid

V novej aktualizácii aplikácie any.DO – šikovného správcu úloh typu to-do – si pre nás vývojári pripravili zaujímavú funkciu. V oznamovacej oblasti (status bare) sa vám môže permanentne zobrazovať vaša nadchádzajúca úloha a priamo z nej si môžete dokonca pridávať nové úlohy do aplikácie. Nechýba samozrejme ani podpora hlasového zadávania. Dotknutím sa troch bodiek sa prenesiete do aplikácie, kde si môžete spravovať všetky vaše úlohy pokope. Vcelku šikovné, čo poviete? Upozorňujeme,  že táto funkcia je podporovaná až od Androidu verzie 4 a vyššej.

Medzi ďalšie a menej podstatné vylepšenia v novej verzii 2.19 patrí podpora dlhých názvov pri úlohách, rovnako sa vylepšili aj niektoré animácie a opravili rôzne malé chyby v aplikácii. Zaujímavosťou je, že v novej verzii už nenájdeme niektoré požiadavky (permissions) na systém a prístup k nemu.  Je vidno, že vývojári na aplikácii usilovne pracujú.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

11.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+