MojAndroid

Obľúbená benchmarková aplikácia AnTuTu často zverejňuje rôzne rebríčky najvýkonnejších zariadení, no z času na čas príde aj s iným zaujímavým zoznamom zariadení. Tentokrát AnTuTu zverejnilo zariadenia, ktoré ich majitelia hodnotia najlepšie. Tento rebríček nemá s najvýkonnejšími a ani najnovšími zariadeniami nič spoločné. Kraľuje mu ale veľmi zaujímavý smartfón Sony Xperia XZ Premium.

Rebríček pozostáva z najlepšie hodnotených smartfónov za uplynulý mesiac – máj. Okrem spomínanej vlajkovej lode so 4K displejom tu nájdeme aj celý rad čínskych smartfónov, ale aj starších modelov, ktoré sú dostupné aj u nás. Na druhom mieste je Meizu Pro 6 plus, za ním nasleduje Xiaomi Mi Mix 2. Na treťom mieste je azda najnovší smartfón v rebríčku – OnePlus 6. Na 5. mieste je vlaňajšia vlajková loď Samsung Galaxy S8+. Nižšie je to dostupný tabletofón Xiaomi Mi Max 2, na 7. mieste je smartfón z roku 2017 – Huawei Mate 9. Zoznam uzatvára Meizu X a Huawei Mate 9 Pro.

Samozrejme, ide o rebríček veľmi ovplyvnený tým, odkiaľ dáta pochádzajú. Nie každý používateľ benchmarkovej aplikácie AnTuTu musí svoj smartfón aj ohodnotiť a v tomto konkrétnom rebríčku sú iba zariadenia, ktoré boli hodnotené počas mája tohto roka. Výsledky sú ale aj tak veľmi zaujímavé a minimálne odrážajú to, ako sú používatelia spokojní so svojimi, niekedy aj rok-dva starými smartfónmi.

13.6.2018
Zdroj: AnTuTu via GizmoChina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+