MojAndroid

Mnohí z našich čitateľov majú zariadenia s operačným systémom Android do verzie 4.0 a čakajú, kým dostanú aktualizáciu na novší Android, prípadne rozmýšľajú nad kúpou novšieho zariadenia s Androidom 4.1 Jelly Bean. Okrem rôznych vylepšení, rýchlejších reakcií a ďalších zmien totižto Android 4.1 prináša aj vylepšené rýchle nastavenia v notifikačnej lište. Ak sa vám však páčia, nemusíte kvôli tomu aktualizovať svoje zariadenie. Stačí, aby ste si nainštalovali aplikáciu AntTek Quick Settings.

AntTek-Quick-Settings-main

Rýchle nastavenia v notifikačnej lište sú veľmi užitočnou funkciou systému Android. Kvôli menšej výdrži batérie si totižto pravidelne vypíname 3G pripojenie alebo Wi-Fi, čím sa snažíme ušetriť čo najviac energie. Vrámci týchto nastavení máme navyše k dispozícii aj vypínače pre rôzne funkcie našich zariadení. Za všetky môžme spomenúť Bluetooth, GPS, režim Lietadlo, automatická synchronizácia, otáčanie obrazovky a ďalšie. A všetky tieto vypínače si vďaka aplikácii AntTek Quick Settings môžete umiestniť do vašej notifikačnej lišty, kde vám nebudú zavadzať a pritom budú vždy pripravené na použitie. Skratky zobrazíte stiahnutím lišty z pravého horného rohu, kde sa nachádzajú hodiny a informácie o signále.

Okrem rýchlych skratiek pre rôzne funkcie ponúka táto aplikácia aj skratky pre aplikácie, či priame vytáčanie vami zvolených kontaktov. Dostupné sú dokonca aj pokročilé nastavenia pre voľbu veľkosti ikon, zmenu témy či nastavenia pre veci, ktoré si v notifikačnej lište chcete nechať zobraziť. Aplikácia je dostupná bezplatne na stiahnutie z Google Play Store a jediné, čo potrebujete, je pár minút pre počiatočné nastavenia. Pre neobmedzené množstvo skratiek a pokročilé nastavenia je potrebné zakúpenie platenej verzie tejto aplikácie, ktorá bude už čoskoro dostupná za 1,49 EUR.

MôjAndroid.sk TIP: Control panel for Android: Rýchle nastavenia v štýle Androidu 4.2 pre všetkých

Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma

29.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+