MojAndroid

Množstvo z vás pravdepodobne pozná zaujímavú službu Antik TV GO, ktorá priniesla vybrané televízne a rozhlasové stanice priamo do vášho mobilného telefónu. Len pred nedávnom spoločnosť Antik spustila novú službu Antik TV aj pre platformy Android TV či Apple TV. Teraz prichádza nová aplikácia Antik TV aj na platformu Android pre mobilné telefóny. Ponúkne intuitívnejšie prostredie, viac televíznych kanálov a aj nejaké tie funkcie naviac.

Antik TV | Už aj na Androide

Používanie mobilnej aplikácie je skutočne jednoduché. Používateľ má síce na vyskúšanie aplikácie len pár minút, avšak následne sa stačí prihlásiť vašim ANTIK účtom (je možné vytvoriť na webe poskytovateľa) a môžete sledovať vaše obľúbené televízne kanály. V aplikácii vás privíta obrazovka mriežkou s viac ako stovky programov a názvom relácie, ktorý sa práve na danom kanáli vysiela. Medzi kanálmi nechýbajú spravodajské televízie, rozprávky či športové kanály. Rovnaká mriežka je k dispozícii aj pre rádiové stanice a verejné kamery umiestnené na vybraných križovatkách.

V aplikácii nechýba ani populárny archív. V ňom môžete vyhľadávať programy podľa názvu, žánru alebo typu ako napr. seriály, filmy či šport. K dispozícii je aj televízny program, ktorý zobrazí aktuálny stav či niekoľko nasledujúcich relácií. Poteší možnosť nastavenia pripomienky alebo tiež rodičovský zámok. V nastaveniach je následne možnosť výberu medzi viacerými pomermi strán obrazu a takisto je na výber kvalita obrazu (5 rôznych kategórií – najvyššia je HIGH HD).

Služba Antik TV bola pôvodne zadarmo, avšak v súčasnosti je spoplatnená. Základný vstupný balík je síce stále zadarmo (RTVS a regionálne programy), veľký balík programov stojí následne 7,90€/mesiac (94 programov). Ďalšie rozšírenie je k dispozícii ako “Babylon” balíček. Ten ponúka vybrané programy pre dospelých za sumu 3,35€/mesiac. ANTIK navyše ponúka troj-, šesť- a dvanásťmesačné ponuky, ktoré sú finančne zvýhodnené. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Zoznam programov Antik TV:

  • STV1, STV2, Markíza, DajTo, Doma, JOJ, JOJ +1, JOJ Cinema, JOJ Plus, WAU, RiK, TUTY, Senzi, PARK TV, Fashion TV, TA3, TV LUX, NOE, Life TV, ČT1, ČT2, ČT24, Prima Plus HD, TV Región, Východoslovenská televízia, Stredoslovenská televízia, Západoslovenská televízia, TV Piánko, Sport 1, Sport 2, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Auto Motor and Sport, Spartak.tv, History Channel, Mňam TV, Mňau TV, UP Network, TV Paprika, Spektrum, Spektrum Home, AMC, Film +, Sundance channel, Nickelodeon, Nick Jr, Jim Jam, Minimax, Duck TV, VH1, Óčko, Óčko Expres, Óčko Star, Retro Music Television, Rebel, Relax, Music Box, Polo TV, KOŠICE:DNES, Mestská Tv Košice, Miestna TV Trebišov, HN TV, BTV, Moldava TV, TV 9, TV7, TV Bratislava, TV Ružinov, TV Severka, TV RAJ, Tv Vega, TV Panoráma, TV Senior, TV Poprad, Mestská televízia Partizánske, TV Považie, Mestská televízia Trnava, CETV, TV Nitrička, Hlohovská televízia, TV8, Régio TV, TV LocAll, Šlágr, Šlágr 2, Regionální Televize, UA TV, Armenia 1 TV, Euronews, NHK World HD, Al Jazeera, France 24, CGTN, CGTN Documentary, Erox, Eroxxx, Brazzers TV Europe, Dorcel TV, Extasy TV, Leo TV/Extasy TV, Reality Kings TV, Dusk! TV, Playboy TV, National Geographic Channel 
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Antik spustil vysielacie centrá TV v zahraničí
Náš tip
ANTIK spustil v Košiciach bezplatnú IoT sieť pre približne 70 000 domácností
11.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+