MojAndroid

Poskytovateľ internetových, televíznych a telefónnych služieb Antik oznámil novinky, ktoré čakajú na jeho zákazníkov. Pre väčšinu z nich sú novinky pozitívne, keďže došlo k znižovaniu cien niektorých služieb. Svoju budúcnosť spoznali aj majitelia SmartTVBoxov, ktorí doteraz mohli sledovať televíziu zadarmo, no v budúcnosti za ňu budú musieť platiť.

Spoplatnenie aj pre majiteľov TV Boxov

Stále platí, že internetovú televíziu od Antiku je možné sledovať na skutočne širokej škále zariadení. Od smartfónu, tabletu či počítaču až po váš domáci televízor. Antik “chytíte” kdekoľvek sa nachádzate. Po novom je internetová služba dostupná až na siedmich zariadeniach. Môžete ju využívať na piatich mobilných zariadeniach a dvoch set-top boxoch.

Práve majiteľov SmartTVBoxov čaká najväčšia zmena. Tí si totiž doteraz mohli užívať televíziu zadarmo, teraz za ňu už budú musieť platiť. TV box Nano 3, ktorý je aktuálne v ponuke, stojí 89 EUR, no má množstvo zaujímavých funkcií a bez problémov nahradí klasický TV-Box pripojený k televízii. Ak ale máte doma TV-Box s Androidom, Android TV alebo Apple TV, môžete službu využívať rovnako. A, samozrejme, k dispozícii je stále aj mobilná aplikácia pre platformy Android a iOS.

Dobrou správou pre majiteľov SmartTVBoxov je, že internetovú televíziu dostanú na 12 mesiacov úplne zadarmo. Keďže ale Antik spravil veľkú zmenu vo svojom fungovaní, zákazníkom s týmto TV Boxom umožňuje aj vrátenie zariadenia s vrátením peňazí. Je preto iba na nich, aby si vybrali, akou cestou sa chcú vydať.

Ponuka s atraktívnymi cenami

Zmenou prešla aj ponuka balíčkov s TV stanicami. Stále je k dispozícii vstupný balík s 11 programami celkom zadarmo. Veľký balík obsahuje 99 televíznych staníc a stojí 7,90 EUR mesačne, pričom ho môžete využívať aj v zahraničí. Ak ale plánujete televíziu využívať iba na Slovensku, je pre vás k dispozícii ešte atraktívnejší Veľký balík pre použitie v SR, ktorý stojí iba 3,90 EUR, pričom ponuka balíkov je rovnaká. Dospelých poteší aj prémiový balík Babylon s cenou 3,35 EUR a ôsmimi erotickými kanálmi.

4.9.2018
Zdroj: Antik

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+