MojAndroid

Herocraft patrí medzi veľmi obľúbených vývojárov Android hier, o čom svedčí veľké množstvo titulov na Google Play Store s výborným hodnotením. Do svojho repertoáru pridalo toto štúdio nedávno ďalšiu zaujímavú Android hru – Ant Raid. Ide o veľmi pekne spracovanú farebnú arkádu, v ktorej sa ocitáte za vašim domom na záhrade, ktorú napadli premenené zvieratá. A vy ich musíte zastaviť ešte predtým, ako všetko zničia.

Ako už z názvu Ant Raid môžete vyčítať, v tejto hre ovládate kolóniu mravcov. Pomocou týchto malých, šikovných robotníkov musíte ochrániť svoju záhradu pred zmutovanými slimákmi a ostatnými nepriateľmi, čo nie je občas vôbec ľahké. Pohybom vášho prsta posúvate celé skupiny mravcov po hracej ploche podľa toho, kde sa nachádzajú nepriateľské zvieratá, čím ich zlikvidujete. Slovami sa opisuje princíp hry ťažko, preto si pozrite radšej nižšie priložené video.

Hra Ant Raid ponúka výborné spracovanie, jednoduché ovládanie a nekonečný herný mód, ktorý zaručuje naozaj dlhé hodiny hrania pre každého. Vďaka farebnému prostrediu a nenáročnosti je táto hra vhodná pre hráčov každej vekovej kategórie, takže ju pokojne môžete hrať aj so svojimi ďeťmi. Okrem toho sa v hre môžete tešiť aj na krátke príbehy, ktoré vám spestrujú herný postup.

  

  

Ak sa vám táto hra zapáčila, môžete si ju zakúpiť pomocou nášho widgetu nižšie. Počas sviatkov sa táto hra na Google Play nachádza za akciovú cenu 0,70€, takže je najlepší čas využiť túto akciu a hru si zakúpiť. Ak tak spravíte, podeľte sa s nami o váš názor na tento titul v komentároch pod článkom, poteší nás každý váš názor. Príjemné hranie!

Verzia: 1.0.11
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.0.11
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 1,99 €

26.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+